Browning Buck Mark Plus Vision 22 Long Rifle 5.9in Black Pistol – 10+1 Rounds – Features a threaded barrel.
Specifications
| Action | Pistol |
|---|---|
| Capacity | 10+1 |
| Barrel Length | 5.9in |
| Finish | Black |
| Weight | 27oz |
| Cartridge | 22 Long Rifle |
| Color | Black |
| Gun Model | BUCK MARK |
| Hand | Right |
| Overall Length | 9.9in |
| State Compliance | Colorado Compliant |
| Threaded | Yes |
| Type | Rimfire |
Browning Buck Mark Micro Bull 22 Long Rifle 4in Matte Black Pistol - 10+1 Rounds
Browning Mark Plus Vision Triad 22 Long Rifle 5.9in Black Anodized Pistol - 10+1 Rounds
Browning Buck Mark 22 Long Rifle 5.5in Matte Green Pistol - 10+1 Rounds
Rock Island M1911 A1 XT Magnum 22 WMR (22 Mag) 5in Matte Black Pistol - 14+1 

