Taurus GX4 with Gold PVD Barrel 9mm Luger 3in Black Pistol – 13+1 Rounds – Features include TORO Optics Ready Slide and a Flat Face Serrated Trigger
Specifications
| Action | Pistol |
|---|---|
| Capacity | 13+1 |
| Barrel Length | 3in |
| Finish | Black Gas Nitride Treatment |
| Grips | Black Polymer |
| Sights | Black Serrated White Dot |
| Weight | 18.7oz |
| Cartridge | 9mm Luger |
| Color | Black |
| Gun Model | GX4 |
| Overall Length | 6in |
| Type | Centerfire |
Browning Buck Mark 22 Long Rifle 5.9in Blue Anodized Pistol - 10+1 Rounds
Browning Buck Mark Hunter 22 Long Rifle 5.9in Matte Blued Pistol - 10+1 Rounds
PTR Industries 9 CT 601 9mm Luger 8.86in Black Modern Sporting Pistol - 30+1 Rounds
Browning Buck Mark Micro Bull 22 Long Rifle 4in Matte Black Pistol - 10+1 Rounds
Smith & Wesson SD9 VE 9mm Luger 4in Satin Stainless Pistol - 16+1 Rounds
Springfield Armory Hellcat OSP 9mm Luger 3in Flat Dark Earth/Black Pistol - 13+1 Rounds
HK P30 9mm Luger 3.85in Black Pistol - 17+1 Rounds
Browning Buck Mark 22 Long Rifle 5.5in Matte Green Pistol - 10+1 Rounds
Browning Buck Mark Plus Vision 22 Long Rifle 5.9in Black Pistol - 10+1 Rounds
Ruger EC9s 9mm Luger 3.12in Black Pistol - 7+1 Rounds
Browning Buck Mark Field Target 22 Long Rifle 5.5in Tungsten Gray Cerakote Pistol - 10+1 Rounds
Sig Sauer MPX Copperhead 9mm Luger 3.5in Coyote Cerakote Modern Sporting Pistol - 20+1 Rounds 

