Trailblazer LifeCard 22 Long Rifle 2.5in Flat Dark Earth Break Action Pistol – 1 Round – Single action credit card size pistol.
Specifications
| Action | Break Action |
|---|---|
| Capacity | 1 |
| Barrel Length | 2.5in |
| Finish | Flat Dark Earth |
| Grips | McMillan Tan Aluminum |
| Weight | 7oz |
| Frame Size | Compact |
| Gun Model | LIFECARD |
| Hand | Right |
| Overall Length | 3.375in |
| Type | Rimfire |
Rock Island Armory M1911 GI Standard 45 Auto (ACP) 5in Parkerized Pistol - 8+1 Rounds
Century Arms AP5-M 9mm Luger 4.6in Black Modern Sporting Pistol - 30+1 Rounds
PTR Industries 9 CT 601 9mm Luger 8.86in Black Modern Sporting Pistol - 30+1 Rounds
Browning Buck Mark Medallion 22 Long Rifle 5.5in Stainless Steel Pistol - 10+1 Rounds
Browning Buck Mark 22 Long Rifle 5.9in Blue Anodized Pistol - 10+1 Rounds
Ruger Max-9 Pro 9mm Luger 3.2in Black Oxide Pistol - 12+1 Rounds
Springfield Armory 1911 Garrison 9mm Luger 5in Blued/Gray Pistol - 9+1 Rounds
Rock Island M1911 A1 XT Magnum 22 WMR (22 Mag) 5in Matte Black Pistol - 14+1
Springfield Armory 1911 Emissary 9mm 5in Stainless Pistol - 9+1 Rounds
Browning Buck Mark 22 Long Rifle 5.5in Matte Green Pistol - 10+1 Rounds 

