Trailblazer LifeCard 22 WMR (22 Mag) 2.5in OD Green Break Action Pistol – 1 Round – Single action credit card sized pistol.
Specifications
| Action | Break Action |
|---|---|
| Capacity | 1 |
| Barrel Length | 2.5in |
| Finish | OD Green |
| Grips | OD Green Aluminum |
| Weight | 7oz |
| Frame Size | Compact |
| Gun Model | LIFECARD |
| Hand | Right |
| Overall Length | 3.375in |
| Type | Rimfire |
EAA Girsan MC9 9mm Luger 4.2in Black Pistol - 17+1 Rounds
Browning Buck Mark Contour 22 Long Rifle 5.5in Matte Black Pistol - 10+1 Rounds
Rock Island Armory M1911 GI Standard 45 Auto (ACP) 5in Parkerized Pistol - 8+1 Rounds
Browning Buck Mark Plus Vision 22 Long Rifle 5.9in Black Pistol - 10+1 Rounds 

