Trailblazer LifeCard 22 Long Rifle 2.5in Black Break Action Pistol – 1 Round – Single action credit card sized pistol featuring a threaded barrel.
Specifications
| Action | Break Action |
|---|---|
| Capacity | 1 |
| Barrel Length | 2.5in |
| Finish | Black |
| Grips | Black Polymer |
| Weight | 7oz |
| Frame Size | Compact |
| Gun Model | LIFECARD |
| Hand | Right |
| Overall Length | 3.375in |
| Threaded | Yes |
| Type | Rimfire |
Rock Island Armory M1911 GI Standard 45 Auto (ACP) 5in Parkerized Pistol - 8+1 Rounds
Beretta 96A1 40 S&W 4.9in Black Burniton Pistol - 12+1 Rounds 

