Trailblazer LifeCard 22 Long Rifle 2.5in Sniper Gray Break Action Pistol – 1 Round – Single action credit card sized pistol.
Specifications
| Action | Break Action |
|---|---|
| Capacity | 1 |
| Barrel Length | 2.5in |
| Finish | Sniper Gray |
| Grips | Sniper Gray Aluminum |
| Weight | 7oz |
| Frame Size | Compact |
| Gun Model | LIFECARD |
| Hand | Right |
| Overall Length | 3.375in |
| Type | Rimfire |
Ruger EC9s 9mm Luger 3.12in Black Pistol - 7+1 Rounds
Springfield Armory Hellcat OSP 9mm Luger 3in Flat Dark Earth/Black Pistol - 13+1 Rounds
Springfield Armory 1911 Emissary 45ACP 4.25in Stainless Pistol - 8+1 Rounds
Springfield Armory 1911 Emissary 9mm 5in Stainless Pistol - 9+1 Rounds
Sig Sauer P365 9mm Luger 3.1in Two Toned Pistol - 10+1 Rounds
Rock Island M1911 A1 XT Magnum 22 WMR (22 Mag) 5in Matte Black Pistol - 14+1 

